Menu
SEPET

İade Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar

İade Şartları

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Garantisite.com'a faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün  gönderildigine ilişkin kargo teslim tutanağı örnegi ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin Garantisite.com'a ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli Alıcı tarafından karşılanır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen,niteliği itibari ile hızlı  bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda  tüketici cayma hakkını kullanamaz
Teleskop(toner, kartuş, şerit v.b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış orjinal koliye herhangi bir etiket bant kargo gidiş geliş etiketleri dahil ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Detaylı Bilgi ve Destek İçin 
info@garantisite.com Veya 0216 414 0000 arayınız

 

 


 

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. trakyashop.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. Gizliklik Koşulları.