Menu
SEPET

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Yöntemleri

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Yapı Kredi Bankası,Garanti Bankası,Finansbank,İş Bankası,Ptt Şubelerinden   (TL/USD/EURO) herhangi birisine yapabilirsiniz

2) Mağazamıza gelerek peşin (TL/USD/EURO) ödeme ile
satın almak istediğiniz ürün bedelini TL cinsinden, finans yetkililerimize ödeme yapabilirsiniz.

3) Mağazamıza gelerek kredi kartlarınız ile
 P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-12 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ancak, taksitlendirme  Şekerbank kartlarına yapılabilmektedir. Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen sitemizi ziyaret ediniz yada müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

4) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Online tek ödeme yada Parampos anlaşmalı ,  kredi kartlarınız ile online 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilmeyecek, sadece ilgili tutar bloke edilecektir. Ürününüz faturalanıp kargoya verildiği gün kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi yerine, sadece blokaj aynı gün kaldırılarak ödemeniz iptal edilecektir. Dolayısıyla bu süreç, mağazamızın müşterilerine geri para iadelerinin aynı gün yapılmasına olanak sağlamaktadır.

5) Her türlü kredi kartınıza Mail-Order yöntemi ile
Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, şirketimizde bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan direk elle numara girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun sizin tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Eğer Mail-Order yöntemiyle kredi kartınıza 2-12 ay taksitlendirme yaptırtmak istiyor iseniz, formda belirttiğiniz kredi kartınızda taksitli tutarların toplamı kadar limitiniz olması gerekmektedir. Aksi takdirde işleminiz gerçekleşmeyecektir.

6) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Garantisite Ulaşan hobi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak  finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

8) Teslimat

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli mağazamızdan ürünleri direk kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en aynı gün kredi kartı ile yapılan satışlarda bilgiler yetersiz olur ise kargonuz sizinle iletişimden sonra  Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için sitemizde yayınlanan bedel ise tarafımızdan ödenir TESLİM ESNASINDA KARGO FİRMASINA ödenecektir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye içindir 
KKTC için kargo bedeli alıcıya aittir, KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.


Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. trakyashop.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. Gizliklik Koşulları.